PROJE HAKKINDA


Sunar Nuri Çomu İş ve Alışveriş Merkezi, Adana Seyhan Merkezi Bölgesi’nin ticaret hayatının tam kalbinde, yaya, araç ve toplu taşıma mekanlarının çok elverişli olduğu, toplam 7,080 m² büyüklükte, 4 tarafı imar yolları ve otoparkları ile çevrili bir ada üzerinde planlanmıştır.

3 adet ofis ve alışveriş blogunda toplam 163 bağımsız bölümden teşkil olan merkezin, yaklaşık 6000 m²’si ortak alan, yerüstü, yeraltı otoparklarına, 25.000 m²’si ise ticari ve ofis alanlarına ayrılmıştır. Adana'nın yükselen değeri Ziyapaşa Bulvarı lokasyonunda hayata geçen Sunar Nuri Çomu İş Merkezi, şehrin tam kalbinde yükseliyor. Farklı büyüklükteki ofis alanları ve projenin modüler yapısı, en küçük alanda bile maksimum verimi sağlamak üzere tasarlandı. İsteğe göre birleştirilebilen modüllerden oluşan kat ofisleri, kullanıcıların ve yatırımcıların farklı ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Hayatı dolu dolu yaşamanız için birbirinden güzel, her zevke hitap eden mağazalar, kafe ve restoranlarla aradığınız her şey bir arada olacak. Keyif, renk, enerji ve hareket sizleri bekliyor.


 

LEED GOLD SERTİFİKASI

Adana'da bir ilki gerçekleştirerek, Leed Gold Sertifikası sahibi olan yatırım, bünyesinde güneşten elektrik üretim merkezi, elektrikli araç şarj istasyonları, yağmur suyu arıtım ve kullanım tesisi, bisiklet kullanıcılarını teşvik amaçlı 80 bisiklet otoparkı, bunlara ait soyunma, duş v.s. gibi destekleyici üniteler, teras bahçeleri, yeraltında izolasyonlu çöp depolama istasyonları, blok içlerinde taze hava şaftları, ofis içlerinde antikanserojen materyal tercihi, yüksek verimlilikte onaylı asansör, makina ekipman v.s. kullanımı ve benzeri bir çok yenilikçi yaklaşım ile çevreye saygılı, verimli ve sürdürülebilir bir gelecek için yola çıkmıştır. Yapımına 2016 Ağustos ayında başlanan proje, 2019 Haziran ayında tamamlanacaktır.


ÖZELLİKLER

OTOPARK
Araç sahipleri için 24 saat güvenlik sistemleri ile izlenebilen 2 adet yeraltı, 1 adet yerüstü otopark; her bağımsız bölüm sahibi için bir adet otopark, toplam 8 adet misafir otoparkı ve doğu komşu sokakta 60 adet açık otopark

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONU
Daha temiz ve yenilenebilir kaynakların kullanımı gittikçe önem kazandığı için, Leed Gold Sertifikası kapsamında elektrikli araçlara ait şarj istasyonları kullanıcıların hizmetinde olacaktır.

BİSİKLET OTOPARKI
İş merkezimizde çalışan bisiklet kullanıcıları için özel alanlar yarattık. Yeraltında 80 adet bisiklet otoparkı ve kullanıcıların hizmetine sunmak üzere soyunma odaları ve duşlar da projemizde yerini aldı.

KAT PLANLARIDetaylar için...